Tričko k 40 narodeninám 

Čo si predstavíte pod vekom 40 rokov? Môžeme s veľkou istotou potvrdiť, že pre väčšinu ľudí je štyridsiatka zásadným medzníkom ich života. Podľa vedcov dokonca ľudia okolo štyridsiatky najviac trpia depresiami. Ale prečo? Čo je na tomto veku tak zásadné? Hlavnou príčinou sa zdá byť predovšetkým fakt, že reálne vzaté, máme už polovicu života za sebou. Z rôznych prieskumov vyplýva, že akási pomyselná krivka šťastia je práve okolo veku štyridsať rokov úplne najnižšie. Uvedomujeme si, čo všetko sme
34 produkty
na stranu
Zobraziť 1 - 27 z 34 položiek
Zobraziť 1 - 27 z 34 položiek

Nebuďme zbytočne pesimistický!

Zbytočne sa však neutápajte v depresii. Ako je známe, pohár je možné vidieť buď napoly prázdny alebo napoly plný. A rovnako tak je to s vekom. Môžeme si myslieť, že teraz už budem iba starnúť, začnú nás sužovať choroby a energia bude ubúdať. Ale môžeme si tiež povedať, že naše deti sú už trochu väčšie a nepotrebujú celodennú starostlivosť, možno napríklad tiež nastal čas začať si plniť svoje sny a to, čo sme doteraz napríklad práve kvôli deťom zanedbávali! Práve preto nie je dôvod sa vyhýbať oslave takého krásneho výročia! Ale ako je to vlastne s darčekmi?

Vhodné darčeky pre štyridsiatnikov

Nechajme teraz na chvíľu krízu stredného veku a poďme sa pozrieť na najvhodnejšie tipy na darčeky, ktoré môžete darovať oslávencovi. V súčasnej dobe je veľkým trendom dávať najrôznejšie adrenalínové alebo zážitkové darčeky. Prečo nie, proti vkusu každého nemožno nič namietať, ale v tomto prípade je naozaj treba dobre zvážiť, akú povahu má obdarovaný. Určite sa totiž nestretnete s nadšením pre jazdu na divokej vode u niekoho, kto sa vody bojí a neznáša akékoľvek športové aktivity.

Osvedčenou klasikou sú určite doplnky do bytu. Pretože v štyridsiatke už každý vie, ako je odpočinok dôležitý, nie je vôbec od veci podarovať oslávencovi krásny a komfortný vankúšik s potlačou, ktorý mu urobí radosť. A navyše, ešte vylepší jeho relaxačné chvíľky!

Darčekom pre mužov aj pre ženu k 40. narodeninám môže byť aj malá drobnosť, ktorá ale zaručene poteší. Určite nejeden z nás začína svoj deň dobrou kávou alebo čajom. Vtipným darčekom teda môže byť hrnček, na výber máte s nekonečného množstva nápaditých potlačí, ktoré rozjasnia oslávencovi jeho deň už na začiatku :)

Prajete si niečo naozaj špeciálne? Neváhajte a vyberajte z našej širokej ponuky tričiek s potlačou, ktoré Vám svojou kvalitou úplne učarujú! Tričká sú vyrábané z vysoko kvalitnej bavlny a potlač vytvárame najnovšou technológiou, takže si trúfame povedať, že vydrží takmer akékoľvek zaobchádzanie! Veľa farieb tričiek, ako pre mužov, tak aj pre ženy, s vtipnou potlačou a pekným dizajnom, to nikde inde nenájdete. A čo viac! Ak máte nejaký nápad, alebo si prajete vytvoriť napríklad na oslavu štyridsiatych narodenín Vášho kamaráta špeciálny dizajn, neváhajte nás osloviť, radi Vám vytvoríme tričko s potlačou na mieru!

Viac