Sada pre mamu - Takto vyzerá tá najlepšia mama na svete - tričko + mikina s potlačou

Tričko s potlačou. Ideálne pre Vás a aj ako darček pre blízku osobu. Je vyrobené z hrubej, vysoko kvalitnej bavlny.

Mikina s potlačou. Príjemná na dotyk, teplá mikina s kapucňou ideálna pre Vás alebo ako darček na ľubovoľnú príležitosť.


29,25€

-10%

32,50€


45,36€

-10%

50,40€

Obsah súpravy

Dámske tričko s potlačou. Je ušité z bavlny príjemnej na nosenie, hodí sa ideálne na každodenné nosenie, ale aj ako darček pre dámu.

Mikina s potlačou nie je len pre teenagerov, ak ste si to mysleli! Mikinu s potlačou má dnes skoro každý, ale len málo mamičiek má túto štýlovku s originálnou potlačou! Urobte mame radosť ku Dňu matiek a objednajte už teraz!


Mikina s potlačou pre všetky generácie


Ako
darček je mikina úplne ideálna. Každý miluje komfort a pri oblečení to platí obzvlášť. Oblečenie nás nesmie škrtiť, alebo byť z nepríjemného materiálu. To sa s našou mikinou nikdy stať nemôže! Mikinu sme tentoraz prispôsobili ako darček pre mamy, teda pre tie najlepšie mamy na svete. Ideálny darček ku Dňu matiek alebo napríklad k jej sviatku! Garantujeme, že kvapne aj slzička dojatia! Mikina je nielen pohodlná, ale aj vyrobená z vysokokvalitného materiálu, ktorý vás ohromí. Nakupujte už teraz v našom e-shope a kúpte skvelé darčeky pre svojich blízkych jednoducho online! Stačí vybrať ten správny motív a veľkosť!