Táta 

Kto myslíte, že je pre Vás na svete najdôležitejší? Veľmi pravdepodobne odpoviete, že Váš partner, mama alebo otec. A presne tak to je. Rodičia, to sú ľudia, ktorí nás sprevádzajú celý náš život. Na začiatku veľmi intenzívne, keď nás všetko učia a sú nám vzorom, neskôr už zďaleka sledujú naše prvé samostatné kroky v našom živote a snažia sa nám stále pomáhať, kedykoľvek o to požiadame. Rodičia sú tu pre nás skrátka stále a sú takmer nenahraditeľní. Sú to tiež ľudia, ktorí si viac než iný zaslúži
114 produkty
na stranu
Zobraziť 1 - 27 z 114 položiek
Zobraziť 1 - 27 z 114 položiek

Otcovia nastupujú na scénu

Ako človek prechádza rôznymi vývojovými obdobiami, je jasné, že niekedy si rozumie viac s mamou a niekedy zase s otcom. Otcovia majú všeobecne iný prístup než naše mamy, ale práve tento ich „mužský“ princíp je neskutočne dôležitý. Spomeňte si na toho svojho otca: aj keď sa s Vami možno toľko nemaznal ako mama, tak ste...

Otcovia nastupujú na scénu

Ako človek prechádza rôznymi vývojovými obdobiami, je jasné, že niekedy si rozumie viac s mamou a niekedy zase s otcom. Otcovia majú všeobecne iný prístup než naše mamy, ale práve tento ich „mužský“ princíp je neskutočne dôležitý. Spomeňte si na toho svojho otca: aj keď sa s Vami možno toľko nemaznal ako mama, tak ste veľmi dobre vedeli, že mu na Vás záleží. Naučil Vás jazdiť na bicykli, liezť na stromy, naučil Vás riešiť situácie bez zbytočných emócií, dokázal Vám opraviť koleso a bol Vám vždy príkladom, podľa ktorého ste sa riadili a vedeli, že takto je to správne. Otcovia si bezpochyby zaslúžia ocenenie, rovnako ako Vaše mamy. Prečo im teda nevymyslieť nejaký pekný a vtipný darček?

Jedinečný darček práve pre Vášho otca

Niekedy je dosť ťažké vymýšľať darčeky pre niekoho tak dôležitého, ako je náš otec. Chcete mu dať darček, ktorý mu naozaj ukáže, ako veľmi ho máte radi, a zároveň to nechcete len tak odbiť. A práve preto sme tu pre Vás :)

Chodí Váš otec ešte do práce? Obdarujte ho vtipným hrnčekom na kávu, ktorý mu budú jeho kolegovia závidieť! Originálna potlač podľa Vašej voľby ho iste poteší. Dáva si Váš otec po nedeľnom obede šlofíka? Jasne, ako skoro každý, skúste mu teda dať ako darček pohodlný mäkučký vankúš s potlačou, ktorú sami vyberiete! Svoj popoludňajší odpočinok bude tak mať ešte radšej :)

Je Váš otec veselá kopa, ktorá nepokazí žiadnu zábavu? Alebo sa Váš partner stal práve čerstvo otcom? Potom nepochybne ocenia kvalitné tričko s vtipnou potlačou, ktoré úplne presne vyjadrí to, čo si o ňom myslíte. Váš otec tak dostane darček, s ktorým sa určite rád pochváli pri najbližšej príležitosti. Slová ako Najlepší otec alebo Hrdý otec v našom slovníku nechýba a radi Vám vytvoríme tričko na mieru podľa Vašich predstáv! Tričká sú vyrábané z vysoko kvalitnej bavlny a s inovatívnym dizajnom potlače, ktorá vydrží aj niekoľkonásobné pranie bez akéhokoľvek poškodenia. Dúfame tak, že sa Váš otec bude tešiť zo svojho trička veľmi dlho!

Viac