Všeobecné informácie

Kúpna zmluva sa uzatvára potvrdením objednávky kupujúceho. Potvrdenie objednávky sa uskutoční elektronicky doniekoľkých minút od odoslania objednávkového formulára. Urobením objednávky kupujúci potvrdzuje, že prečítal asúhlasí s týmito podmienkami.

 1. Obchod je prevádzkovaný spoločnosťou Ababink Polska Sp. z o.o. so sídlom vo: Wodzisław Śląski na ul. Walowa 18, Poľsko s DPH PL6472571954, KRS 0000568315 a REGON 362074972.

 2. Ak chcete svoju objednávku zrušiť, napíšte nám e-mail: obchod@trickovy.sk

 3. Uvedené ceny zahŕňajú DPH.

 4. Záruka pre všetok tovar je 24 mesiace (12 mesiacov pre spoločnosti)
 5. Pridávame paragóny k objednávkam, ale na požiadanie vydávame aj faktúru s DPH.

 6. Platobné metódy, ktoré akceptujeme, sú:

  • dobierka,

  • bankový prevod,

  • platba kartou

 7. V prípade platby bankovým prevodom na bankový účet proces plnenia objednávky začína po pripísaní peňazí na náš bankový účet

 8. Tovar bez balenia môže byť vrátený bez uvedenia dôvodu do 10 dní od jeho prijatia. Kupujúci je zodpovedný za dodanie výrobku v nepoškodenom stave a bez straty jeho obchodnej hodnoty. Pre vrátenie tovaru je potrebné pridať vyhlásenie o zrušení, ktoré obsahuje číslo účtu, do ktorého sa majú peniaze zaslať. Ak je tovar poškodený, peniaze nebudu zákazníkovi nevrátené. Zákazník je povinný zásielku zabezpečiť počas prepravy na Trickovy.sk, aby nebol poškodený. Náklady na vrátenie tovaru sú kryté kupujúcim. Produkt vyrobený na základe zvláštnej objednávky zákazníka sa neplatí. Trickovy.sk neakceptuje balíky, ktoré budú zasielané na dobierku.

 9. Ak je zasielka poškodená, kupujúci je povinný informovať poštára alebo zamestnanca pošty a urobiť osobitnú správu o škode na zásielke. Spoločnosť Trickovy.sk nezodpovedá za zásielky poškodené spoločnosťou Slovenská Pošta alebo PPL. V prípade reklamácie sa budeme zaoberať iba nárokmi obsahujúcimi vyššie uvedený protokol.

 10. Doba dodania je približná. Pretože obchod je čiastočne závislý od inventára dodávateľa, môžu vzniknúť neočakávané situácie v dôsledku nedostatku tovaru v sklade dodávateľa. V tejto situácii spoločnosť vyhradzuje ďalších 7 pracovných dní na vyriešenie problému s dodaním. Ak objednávateľ objedná veľa zásielok v jednej zásielke, dodacia lehota zodpovedá času potrebnému na dokončenie celej objednávky.

 11. Vaše osobné údaje budú použité len na účely plnenia objednávky a následného kontaktu s klientom.

 12. Ak nemáme tovar na sklade, informujeme zákazníka o akýchkoľvek omeškaniach e-mailom alebo telefonicky.

Reklamácie

 1. V prípade reklamácie uveďte stručný opis vady, adresu, do ktorej sa tovar má odoslať, číslo objednávky a číslo bankového účtu, na ktorý vrátime reklamáciu, ak bude potvrdená.

 2. Reklamované tovary by mali byť zasielané na túto adresu:

  CzechLogistic - Tričkový.sk
  ul. Budovateľská 1234 (123 kuriér DEPO)
  03853 Turany
  Slovensko


  Obchod neakceptuje korešpondenciu odoslanú na dobierku.
 3. Tovar bude prevedený prostredníctvom dodávateľa a na základe skúseností znaleckého odborníka bude určená spôsobilosť nároku. Zákazník bude o výsledku znaleckého posudku informovaný na základe listu od výrobcu.

 4. Internetový obchod Trickovy.sk nezohľadňuje sťažnosti, ktoré: ,:

  • z dôvodu zavinenia zákazníka, ku ktorému došlo pri objednávaní tovaru

  • alebo boli mechanicky poškodené buď spôsobené použitím materiálu

 5. Ak je sťažnosť zamietnutá, tovar sa odošle zákazníkovi iba na náklady zákazníka (po predplatení na účet) do 14 dní od dátumu riešenia sťažnosti.

 6. Reklamácie sa posúdia do 30 pracovných dní odo dňa, kedy spoločnosť Trickovy.sk obdrží reklamovaný tovar


Pravidlá ochrany osobných údajov

Vaše osobné údaje budú použité len na účely plnenia objednávky a následného kontaktu s klientom. Trickovy.sk si vyhradzuje právo posielať e-maily svojim klientom. Zákazník môže odvolať svoj súhlas s prijímaním e-mailov na adresu shop@trickovy.sk. Osobné údaje klienta nebudú zdieľané tretím stranam.