Kategórie

3 cool tipy na tričká pre vášho otca

Zverejnené: 2022-05-10 09:52:59
Kategórie:

Naši otcovia sú takí novodobí rytieri v zlatej zbroji. Keď sme boli malí, mohli sme sa stopercentne spoľahnúť, že nás vždy zachránia. Vždy s nimi bola sranda a naučili nás mnohému, čo naše mamy radšej ani nechceli vedieť. Možno aj z toho dôvodu sa oslavuje Deň otcov. A pretože sa ten tohtoročný rýchlo blíži, pripravili sme pre vás tento článok, ktorý vám pomôže vybrať otcovi super štýlový darček!

Tričká sú trendy darčekom aj pre vášho otca!

Naozaj, tričká dnes frčia! A to nielen pre mladú generáciu, ako si možno myslíte, ale tričká s potlačou sa hodia úplne pre každý vek. Stačí si len z ponuky zvoliť to pravé! Mrknite na tie najlepšie nápady!

Tričko s pracovným motívom


Toto sa hodí vyložene pre každého. Nech už je váš
otec stavbár, skladník alebo trebárs lekár, každému u nás vyberiete ten správny motív. Tričká s potlačou práce sú veľmi populárne, obzvlášť preto, že bývajú často aj veľa vtipné. A to ocení naozaj každý, nielen váš otec! Pohodlný materiál je samozrejmosťou a môžete sa smelo staviť, že toto tričko budú vášmu otcovi kolegovia ticho (a možno dokonca aj nahlas ) závidieť!

|
Tí najdôležitejší mi hovoria otec - mechanik - pánske tričko s potlačou

Tričko s motívom koníčka


Možno aj váš otec prepadol nejakému koníčku, bez ktorého sa jednoducho nezaobíde. Hobby je korením nášho života a každý z nás by si mal nejakú tú voľnočasovú aktivitu nájsť – už len kvôli tomu, aby sme si poriadne oddýchli. Chodí otec behať alebo hrá šach? Je rybár alebo sa dokonca venuje poľovníctvu? Včelári alebo prepadol cyklistike? Tieto aj mnohé ďalšie motívy nájdete v našom e-shope a verte, že ich váš otec náležite ocení!

Kvalitná potlač pre každého otca

Ak sa stále ešte nemôžete rozhodnúť, ktorý motív je ten pravý, potom vedzte, že by ste sa mali rozhodovať srdcom. Ak vás neoslovili motívy práce ani hobby, potom ale určite vyberiete z tričiek, ktoré sú svojim potlačou určené priamo pre otca. Vtipné aj dojemné, štýlové a minimalistické, také sú všetky potlače, ktoré u nás nájdete. Klasický pánsky strih a komfortná bavlna, ktorú používame pre všetky tričká, z nich robia dokonalý darček trebárs práve ku Dňu otcov. Dajte svojmu otcovi najavo, ako veľmi si ho vážite, a kúpte mu nejaké originálne tričko z našej kolekcie! Všetko vyberte pohodlne online v našom eshope, tak smelo do nakupovania!

Ockov Gang - pánske tričko s potlačou - personalizovaný produkt


Zdieľajte tento obsah

Pridať komentár

 (http://)

PayPal