Kategórie

Darček, ktorý môžete otcovi podarovať nielen na Deň otcov

Zverejnené: 2021-06-11 10:44:51
Kategórie:

Existujú ľudia, pre ktorých je radosť vyberať darčeky. Tými sú dozaista naši najbližší. Pretože ich máme radi a dobre ich poznáme, chceme im tiež urobiť radosť, a pokiaľ možno, darčekom k narodeninám, sviatku alebo inej príležitosti ich tiež prekvapiť. Pretože sa ale jedná o našich blízkych ľudí, môže sa stať, že sa cítime vlastne tak trochu vo výbere darčeka zviazaní. A prečo? Jednoducho preto, že ich máme radi a nechceme ich sklamať. Ale nebojte, prinášame vám pár tipov, ktoré vám pomôžu pri výbere darčeka pre vášho otca, napríklad k blížiacemu sa Dňu otcov. Ako by teda mohol vyzerať darček pre otca, ktorý mu môžete venovať nielen ku Dňu otcov?

Tričko s potlačou

Tak toto jednoznačne hrá prím vo výbere darčeka nielen pre vášho otca. Vďaka tričku s potlačou dokážete otcovi dať najavo, ako veľmi ho máte radi, alebo ho jednoducho pobaviť. Zamerať sa môžete v našom e-shope nielen na tričká priamo s potlačou pre otca, ale napríklad aj na rok narodenia, znamenia horoskopu, šport, ktorý miluje či prácu, ktorej sa venuje. Fantázii sa medze nekladú a na výber máte naozaj veľa variantov.

Som hrdý na mnoho vecí v živote - pánská trička s potiskem

Drevená debnička na pivo s gravírovaním

No jasné, ktorý otec si sem tam nedá jedno orosené? Aby sa mu pivné fľaše lepšie nosili, stvorili sme pre všetkých milovníkov piva túto debničku, v ktorej ľahko prenesie pár pív na smäd. A čo viac, vďaka gravírovaniu môžete tento darček zamerať presne na vášho otca - nechajte mu vyrobiť debničku s menom, dátumom narodenia alebo s vtipným odkazom!

Vankúš alebo hrnček s potlačou

Možno si hovoríte, že toto predsa nie je pre chlapa. Omyl. Aj ten seba väčší chlapák si čas od času predsa uvarí kávu alebo si dá po nedeľnom obede šlofíka (a kto hovorí, že nie, tak väčšinou klame :)). Taký darček poteší aj vášho otca, obzvlášť vtedy, ak bude s nejakou spoločnou fotografiou, alebo vtipnou potlačou pre našich milovaných oteckov.

Darčeky s potlačou

Ak sa vám nepáči ani jeden predchádzajúcich variantov, nehádžte flintu do žita. V našom e-shope nájdete veľa darčekov s potlačou, takže sa vám do vášho vkusu dozaista nejaký trafí. A čo je ešte lepšie, potlač môžeme realizovať aj podľa vášho návrhu, takže sa jedná o naozaj jedinečný darček, ktorý vášho otca nesklame!

Takto vyzerá najlepší otec na svete - keramický hrnček s potlačou

Súvisiace produkty

Zdieľajte tento obsah

Pridať komentár

 (http://)

PayPal